KONST / Litografier / Färglitografi 15792066
nr 1579 2066
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Harar. Signerad, numrerad 139/220. Färglitografi, bildmått: 30x47 cm, yttermått inklusive ram: 50x65
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:12:13
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
20 nov
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz